WSK Final Cup utolsó forduló

Jól kezdődött számomra a 2023-as versenyévad utolsó versenye, azaz a WSK Final Cup utolsó fordulója. Franciacortán a szabadedzéseken végig gyors voltam, és az utolsót meg is tudtam nyerni. Az időmérőn nem jól jött ki a lépés, nem tudtam gyors és tiszta kört gokartozni, de minden előfutamon sok helyet javítottam a rajtpozíciómhoz képest, hiszen összességében sokat előztem - az egyiken 5, a másikon 8, a harmadikon 5, míg a negyediken 13 hellyel végeztem előrébb. Bedolgoztam magam a Prefinalba, volt esélyem a döntőre. A Prefinalban egy nagyon kemény rajt és egy jól összerakott első kör után már több pozícióval előrébb voltam, de az egyik gyors kanyarban próbáltam kívülről előzni. Ekkor a hideg aszfalt miatt elveszítette gokartom a tapadást és számomra befejeződött a verseny. A szezonnak vége, de már motiváltan készülök a 2024-es versenyszezonra. Télen sem tétlenkedem, hiszen tesztekkel, mentálisan és fizikálisan is tudatosan készülök a következő hetekben, mert jövőre már januárban elindul a versenyszezon számomra.